top of page

PAKET ÜRÜNLER

sepet4.png

GRANOLA 

FINDIKLI ÇİKOLATA KREMASI

DULCE DE LECHE (SÜT KARAMELİ)

BİTKİ ÇAYI

PAKET KAHVELER
 

ESPRESSO BLEND - KAHVE ÇEKİRDEĞİ (250gr.)

Uzun çalışma saatleri ve tadım deneyimleri sonucunda, mevsimsel olarak içeriği değişen ve içinde her zaman 3 farklı ülkeden kahve bulunduran, misafirlerimizden gelen geri dönüşlerle de birlikte kusursuza yakın bir performans elde ettiğimiz Espresso Blend'imizin kış mevsimi harmanı; dengeli gövdesi ve fındık notalarıyla öne çıkıyor.

 ITALIAN ESPRESSO BLEND - KAHVE ÇEKİRDEĞİ (250gr.)

Sizler için İtalyan Kavrulma yöntemine en uygun olduğunu düşündüğümüz kahve çekirdeklerini bir araya getirdik. Yüksek gövdesi ve bitter tatlarıyla ön plana çıkan İtalyan Espresso Blendi'mizi günün her anında keyifle içebilirsiniz.
 


FELLICE SUPREMO - KAHVE ÇEKİRDEĞİ (250gr.)

Kolombiya'nın Risalda bölgesinde, yüksek tepelerin zirvesinde yetişen bu kahve; sert ve geniş gövdeli yapısı itibarıyla homojen bir biçimde kavrulmaya yatkınlığı ile ön plana çıkmakta.
Yoğun bal ve alt notalarında kırmızı meyve tatları bulundurması onu yapısal olarak kendi bölgesindeki kahvelerden ayırıp Felice Supremo'yu özel bir kahve yapıyor.
Her bardakta aynı lezzeti almak isteyen kahveseverlerin favorisi olabilecek bir seçenek.

 


 

OFFICE BLEND - KAHVE ÇEKİRDEĞİ (250gr.)


İster ofiste ister evde ihtiyacınız olan tek şey lezzetli bir kahvedir. Yeni Office Blend lezzeti tam da bu ihtiyaç için fincanlarınızda.
Harman için mevsimsel olarak en uygun kahveler kullandığımız Office Blend; kakao, karamel notaları ve baharatsı alt notalarıyla sizi mest edecek.
Günün her saatinde içime uygun olan dengeli gövdesi ile uzun çalışma sürelerinde size eşlik edecek gerçek bir dost.
 

 WOMEN'S HARBEST - KAHVE ÇEKİRDEĞİ (250gr.)

Kolombiya'nın Caldas bölgesinde, bir grup girişimci kadın tarafından kurulan bir kahve çiftliğinde yetiştirilen bu kahve; yine sadece bir grup çalışkan kadın tarafından özenle toplanmakta ve işlenmektedir. 
Tadıldığında narenciyenin asiditesi ve yenileyici etkisinin bir arada yoğun olarak hissedildiği
bu kahvenin portakal ve limon ağaçları ile kaplı bir bölgede yetişmesi hiç sürpriz değil.

 


 

LEONE FILTER BLEND - KAHVE ÇEKİRDEĞİ (250gr.)

Kakao ve karamel notalarıyla ön plana çıkan, 
yüksek rakımda yetişmesinin de etkisiyle çekirdekler daha sert bir hale gelmiş ve bu durum da kahvenin gövdesi ve asiditesini yükseltmiştir.
Şubelerimizde de demlenen Nikaragua Matagalpa her damak tadına hitap ediyor. 


ETHIOPIA YIRGACHEFFE - KAHVE ÇEKİRDEĞİ (250gr.)

Kahvenin ana vatanı Etiyopya'nın en çok tercih edilen kahvesi olması bile Yirgacheffe'yi başlı başına özel bir kahve yapıyor.
Çok yüksek asiditesi ile alt notalarında yer alan tatları dahi belirgin bir şekilde tecrübe edebileceğiniz bu kahve; 
yapısal olarak içerisinde barındırdığı yüksek miktarda sitrik asit sayesinde gün boyunca enerjik kalmanıza yardımcı olacaktır.
Üst notalarda çilek, alt notalarda floral tatlarla güne başlangıç yapmak için harika bir kahve.

 

TÜRK KAHVESİ (200gr.)
 

Leone Türk kahvesi için özenle kavurduğumuz Brezilya çekirdeklerini, foça taşlı kahve değirmenleride öğütüp sizin için paketledik. 
ÇİFTE KAVRULMUŞ TÜRK KAHVESİ (200gr.)
Türk kahvesi deneyimini daha yoğun yaşamak isteyen misafirlerimize özel olarak kavurdugumuz çifte kavrulmuş türk kahvesi artık raflarda! 


ETHIOPIA BOMBE - KAHVE ÇEKİRDEĞİ (250gr.)
Etiyopya'nın en verimli bölgelerinden Sidama Bensa'nın Bombe köyünden çok tatlı ve floral bir profile sahip ayrıca natural yöntem ile işlenmiş olmasına rağmen yıkanmış bir kahve kadar dengeli bir kahve. Klasik Etiyopya kahvelerinden biraz daha dengeli bir içim sunan Bombe, vazgeçemeyeceğiniz bir kahve olabilir.
COSTA RICA SAN RAMON - KAHVE ÇEKİRDEĞİ (100gr.)

Termik Fermantasyon yöntemi; meyveler fermente olurken ortam sıcaklığına, malik ve laktik asit oluşumuna odaklanmaktadır. Yüksek sıcaklıkta şekerler mikroorganizma tarafından ayrıştırılmaya başlar ve dıştaki müsilaj neredeyse karamelize olur. Bu sayede kahveye oldukça tatlı ve meyvemsi ayrıca dengeli bir karakteristik kazandırılır. Böylece yalnızca mayaların aktif olacağı ve şarapsı, kompleks, wild notalara erişilen bir fermantasyon süreci geçirilir. Fermantasyon sırasında oluşan CO2, kahve üzerinde basınç uygulayarak ve oluşan aromaların kahveye daha iyi tutunmasını/nüfuz etmesini sağlar. Bu özel yöntemle üretilen Costa Rica San Ramon; damağınızda muhteşem tatlar bırakmak için oldukça iddialı.

 

bottom of page