top of page

PATISSERIE /Tatlılar

DSCF1008.jpg

Opera Rouge / kırmızı meyve & vanilya

Fındık parçalı pralin ve mısır gevrekli çıtır taban, üzerinde ballı limonlu madlen kek, kırmızı meyveli katman ve beyaz çikolata-lime-vanilyalı mousse

fraiser MENÜ5.png

Fraiser

Taze çilek, diplomat kreması, glutensiz bademli kek ve kavrulmuş badem.  

(Gluten intoleransı olan müşterilerimiz için uygundur, Çölyak hastaları için uygun değildir.)

l kopya-min.png

Lune / limon ve hindistan cevizli tart

Hindistan cevizli ve beyaz çikolatalı ganache monte, lime ve limonlu iç dolgu, limonlu kek katmanı, çıtır tart tabanı. Rende hindistan cevizi ve lime rendesi.

f-min.png

Rêve / frambuaz ve fındıklı tart

Fındıklı beyaz çikolatalı ganache monte, frambuazlı iç dolgu, fındıklı tane frambuazlı krema, çıtır tart tabanı ve fındık parçaları.

magique.png

Opera Magique

Klasik Opera pastasına Léone yorumu kattığımız, bademli ve kahveli joconde kek katmanları arasında sütlü çikolatalı ve portakallı krema.

2021-06-04_09-57-20.png

Royal Chocolat / Çikolatalı

Tabanında krep kırığı ve pralinden oluşan gofret bir tabaka var üzerinde ise kakaolu bir kek ve çikolatalı kreması. Léone ’un klasik lezzetlerinden.

c-min.png

Piaf / çilek, fesleğen ve vanilyalı tart

Vanilya ve beyaz çikolatalı ganache monte, taze fesleğenli çilekli iç dolgu, bademli taze çilekli krema, çıtır tart tabanı. Taze çilek ve fesleğen yaprakları.

aas_edited.jpg

Profiteroles

Madagaskar vanilya çubuğu ve Leone’un özel choux toplarının muhteşem birleşimi. Yanında gelen çikolata sosu ve kavrulmuş bademleri eklerken ilk lokma için sabırsızlanacaksınız.

marilou dekupe.jpg
DSCF0953_edited.jpg

Éclair au Praliné / pralinli ekler

Sütlü Belçika çikolatası ve fındık kaplamasının baştan çıkarıcı görüntüsü ve parlinli (fındık-badem) krema dolgusu ile çok lezzetli.

Marilou

Şefin notu: Biz bu tatlıyı Fransız tatlısı Gateau Basque’den modernize ederek günümüze uyarladık ve adını 'Marilou' koyduk.

DSCF0949.jpg

Éclair Classique au Chocolat / çikolatalı ekler klasik

%55 Belçika çikolatalı krema dolgusu ile tam bir Léone klasiği.

bottom of page